LM315TB-T03

| Panel Model | LM315TB-T03 |
|---|---|
| Panel Brand | PANDA |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,31.5 inch, 1366×768 |
| Panel Type | a-Si TFT-LCD |
| LM315TB-T03 Price | Request Price & Lead Time |
| Display Mode | ASV, Normally Black, Transmissive |
| Active Area | 697.685×392.256 mm |
| Outline | 741.4×435.8 mm |
| Surface | Antiglare, Hard coating (2H) |
| Contrast Ratio | |
| Display Colors | 16.7M (8-bit) , CIE1931 68% |
| Response Time | 7 (Typ.)(G to G) |
| Viewing Angle | 88/88/88/88 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Frequency | 60Hz |
| Lamp Type | WLED Without Driver |
| Signal Interface | LVDS (1 ch, 8-bit) , 30 pins |
| Input Voltage | 12.0V (Typ.) |
LCDs-Screen.com is a specialty stocking distributor of PANDA LM315TB-T03.
PANDA LM315TB-T03 are new & original stock available at LCDs-Screen.com, same day shipping with free shiping cost.
For the PANDA LM315TB-T03 pdf datasheet or detailed specifications of the PANDA LM315TB-T03 or other PANDA LCDs, please email us, we'll be happy to provide one.
Request a quote from PANDA LM315TB-T03 distributor at LCDs-Screen.com. Email us: [email protected]
PANDA LM315TB-T03 are new & original stock available at LCDs-Screen.com, same day shipping with free shiping cost.
For the PANDA LM315TB-T03 pdf datasheet or detailed specifications of the PANDA LM315TB-T03 or other PANDA LCDs, please email us, we'll be happy to provide one.
Request a quote from PANDA LM315TB-T03 distributor at LCDs-Screen.com. Email us: [email protected]
Related keywords for "LM315TB-T03"
- PANDA LM315TB-T03
- LM315TB-T03 datasheet
- LM315TB-T03 image
- LM315TB-T03 price
- LM315TB-T03 distributor

