LM315TU3A

| Panel Model | LM315TU3A |
|---|---|
| Panel Brand | PANDA |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,31.5 inch, 1366×768 |
| Panel Type | a-Si TFT-LCD |
| LM315TU3A Price | Request Price & Lead Time |
| Display Mode | UV2A, Normally Black, Transmissive |
| Active Area | 697.685×392.256 mm |
| Outline | 725.2×421.9 mm |
| Surface | Antiglare, Hard coating (2H) |
| Contrast Ratio | 5000:1 (Typ.) |
| Display Colors | 16.7M (8-bit) |
| Response Time | 7.0 (Typ.)(G to G) |
| Viewing Angle | 88/88/88/88 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Frequency | 60Hz |
| Lamp Type | 4 strings WLED Without Driver |
| Signal Interface | LVDS (1 ch, 8-bit) , 30 pins |
| Input Voltage | 12.0V (Typ.) |
LCDs-Screen.com is a specialty stocking distributor of PANDA LM315TU3A.
PANDA LM315TU3A are new & original stock available at LCDs-Screen.com, same day shipping with free shiping cost.
For the PANDA LM315TU3A pdf datasheet or detailed specifications of the PANDA LM315TU3A or other PANDA LCDs, please email us, we'll be happy to provide one.
Request a quote from PANDA LM315TU3A distributor at LCDs-Screen.com. Email us: [email protected]
PANDA LM315TU3A are new & original stock available at LCDs-Screen.com, same day shipping with free shiping cost.
For the PANDA LM315TU3A pdf datasheet or detailed specifications of the PANDA LM315TU3A or other PANDA LCDs, please email us, we'll be happy to provide one.
Request a quote from PANDA LM315TU3A distributor at LCDs-Screen.com. Email us: [email protected]
Related keywords for "LM315TU3A"
- PANDA LM315TU3A
- LM315TU3A datasheet
- LM315TU3A image
- LM315TU3A price
- LM315TU3A distributor
