LM320TU4A

| Panel Model | LM320TU4A |
|---|---|
| Panel Brand | PANDA |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,31.5 inch, 1366×768 |
| Panel Type | a-Si TFT-LCD |
| LM320TU4A Price | Request Price & Lead Time |
| Display Mode | UV2A, Normally Black, Transmissive |
| Active Area | 697.685×392.256 mm |
| Outline | 725.2×421.9 mm |
| Surface | Antiglare, Hard coating (3H) |
| Contrast Ratio | 5000:1 (Typ.) |
| Display Colors | 16.7M (8-bit) , CIE1931 72% |
| Response Time | 7 (Typ.)(G to G) |
| Viewing Angle | 88/88/88/88 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Frequency | 60Hz |
| Lamp Type | 9S4P WLED Without Driver |
| Signal Interface | LVDS (1 ch, 8-bit) , 30 pins |
| Input Voltage | 12.0V (Typ.) |
LCDs-Screen.com is a specialty stocking distributor of PANDA LM320TU4A.
PANDA LM320TU4A are new & original stock available at LCDs-Screen.com, same day shipping with free shiping cost.
For the PANDA LM320TU4A pdf datasheet or detailed specifications of the PANDA LM320TU4A or other PANDA LCDs, please email us, we'll be happy to provide one.
Request a quote from PANDA LM320TU4A distributor at LCDs-Screen.com. Email us: [email protected]
PANDA LM320TU4A are new & original stock available at LCDs-Screen.com, same day shipping with free shiping cost.
For the PANDA LM320TU4A pdf datasheet or detailed specifications of the PANDA LM320TU4A or other PANDA LCDs, please email us, we'll be happy to provide one.
Request a quote from PANDA LM320TU4A distributor at LCDs-Screen.com. Email us: [email protected]
Related keywords for "LM320TU4A"
- PANDA LM320TU4A
- LM320TU4A datasheet
- LM320TU4A image
- LM320TU4A price
- LM320TU4A distributor
