LMS240F004
| Panel Model | LMS240F004 |
|---|---|
| Panel Brand | SAMSUNG SDI |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,2.5 inch, 320×240 |
| Panel Type | a-Si TFT-LCD |
| LMS240F004 Price | Request Price & Lead Time |
| Display Mode | TN, Normally White, Transmissive |
| Active Area | 49.92×37.44 mm |
| Outline | 55.26×48.37×2.3 mm |
| Surface | |
| Contrast Ratio | 500:1 (Typ.) |
| Display Colors | 65K |
| Response Time | 20/30 (Typ.)(Tr/Td) |
| Viewing Angle | |
| Frequency | 60Hz |
| Lamp Type | 5S1P WLED Without Driver |
| Signal Interface | 8-bit 8080 parallel , 22 pins |
| Input Voltage | (1.8/2.85)/2.85V (Typ.)(V_IN/V_SYS) |
LCDs-Screen.com is a specialty stocking distributor of SAMSUNG SDI LMS240F004.
SAMSUNG SDI LMS240F004 are new & original stock available at LCDs-Screen.com, same day shipping with free shiping cost.
For the SAMSUNG SDI LMS240F004 pdf datasheet or detailed specifications of the SAMSUNG SDI LMS240F004 or other SAMSUNG SDI LCDs, please email us, we'll be happy to provide one.
Request a quote from SAMSUNG SDI LMS240F004 distributor at LCDs-Screen.com. Email us: [email protected]
SAMSUNG SDI LMS240F004 are new & original stock available at LCDs-Screen.com, same day shipping with free shiping cost.
For the SAMSUNG SDI LMS240F004 pdf datasheet or detailed specifications of the SAMSUNG SDI LMS240F004 or other SAMSUNG SDI LCDs, please email us, we'll be happy to provide one.
Request a quote from SAMSUNG SDI LMS240F004 distributor at LCDs-Screen.com. Email us: [email protected]
Related keywords for "LMS240F004"
- SAMSUNG SDI LMS240F004
- LMS240F004 datasheet
- LMS240F004 image
- LMS240F004 price
- LMS240F004 distributor

