LMS500HF13-003
| Panel Model | LMS500HF13-003 |
|---|---|
| Panel Brand | SAMSUNG SMD |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,5.0 inch, 480×272 |
| Panel Type | a-Si TFT-LCD |
| LMS500HF13-003 Price | Request Price & Lead Time |
| Display Mode | VA, Normally Black, TMR |
| Active Area | 110.88×62.832 mm |
| Surface | |
| Contrast Ratio | 800 : 1 (Typ.) |
| Display Colors | 16.7M (8-bit) |
| Response Time | 17/15 (Typ.)(Tr/Td) |
| Viewing Angle | 80/80/80/80 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Frequency | 60Hz |
| Lamp Type | WLED |
| Signal Interface | Parallel RGB (1 ch, 8-bit) |
| Input Voltage | 3.3V (Typ.) |
LCDs-Screen.com is a specialty stocking distributor of SAMSUNG SMD LMS500HF13-003.
SAMSUNG SMD LMS500HF13-003 are new & original stock available at LCDs-Screen.com, same day shipping with free shiping cost.
For the SAMSUNG SMD LMS500HF13-003 pdf datasheet or detailed specifications of the SAMSUNG SMD LMS500HF13-003 or other SAMSUNG SMD LCDs, please email us, we'll be happy to provide one.
Request a quote from SAMSUNG SMD LMS500HF13-003 distributor at LCDs-Screen.com. Email us: [email protected]
SAMSUNG SMD LMS500HF13-003 are new & original stock available at LCDs-Screen.com, same day shipping with free shiping cost.
For the SAMSUNG SMD LMS500HF13-003 pdf datasheet or detailed specifications of the SAMSUNG SMD LMS500HF13-003 or other SAMSUNG SMD LCDs, please email us, we'll be happy to provide one.
Request a quote from SAMSUNG SMD LMS500HF13-003 distributor at LCDs-Screen.com. Email us: [email protected]
Related keywords for "LMS500HF13-003"
- SAMSUNG SMD LMS500HF13-003
- LMS500HF13-003 datasheet
- LMS500HF13-003 image
- LMS500HF13-003 price
- LMS500HF13-003 distributor
