LP064V1-LE

| Panel Model | LP064V1-LE |
|---|---|
| Panel Brand | LG.Philips LCD |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,6.4 inch, 640×480 |
| Panel Type | a-Si TFT-LCD |
| LP064V1-LE Price | Request Price & Lead Time |
| Display Mode | TN, Normally White, Transmissive |
| Active Area | 130.56×97.92 mm |
| Outline | 168×123 mm |
| Surface | Antiglare, Hard coating (2H) |
| Contrast Ratio | 100:1 (Min.) |
| Display Colors | 262K (6-bit) |
| Response Time | 20/35 (Typ.)(Tr/Td) |
| Viewing Angle | 40/40/10/30 (Max.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Lamp Type | 1 pcs CCFL Without Driver |
| Signal Interface | TTL (1 ch, 6-bit) , 31 pins |
| Input Voltage | 5.0V (Typ.) |
LCDs-Screen.com is a specialty stocking distributor of LG.Philips LCD LP064V1-LE.
LG.Philips LCD LP064V1-LE are new & original stock available at LCDs-Screen.com, same day shipping with free shiping cost.
For the LG.Philips LCD LP064V1-LE pdf datasheet or detailed specifications of the LG.Philips LCD LP064V1-LE or other LG.Philips LCD LCDs, please email us, we'll be happy to provide one.
Request a quote from LG.Philips LCD LP064V1-LE distributor at LCDs-Screen.com. Email us: [email protected]
LG.Philips LCD LP064V1-LE are new & original stock available at LCDs-Screen.com, same day shipping with free shiping cost.
For the LG.Philips LCD LP064V1-LE pdf datasheet or detailed specifications of the LG.Philips LCD LP064V1-LE or other LG.Philips LCD LCDs, please email us, we'll be happy to provide one.
Request a quote from LG.Philips LCD LP064V1-LE distributor at LCDs-Screen.com. Email us: [email protected]
Related keywords for "LP064V1-LE"
- LG.Philips LCD LP064V1-LE
- LP064V1-LE datasheet
- LP064V1-LE image
- LP064V1-LE price
- LP064V1-LE distributor

