LP094WX2-SLA4

| Panel Model | LP094WX2-SLA4 |
|---|---|
| Panel Brand | LG Display |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,9.4 inch, 1280×800 |
| Panel Type | a-Si TFT-LCD |
| LP094WX2-SLA4 Price | Request Price & Lead Time |
| Active Area | 201.6×126 mm |
| Surface | Anti-Scatter |
| Contrast Ratio | 600:1 (Typ.) |
| Display Colors | 262K (6-bit) , CIE1931 50% |
| Viewing Angle | 80/80/80/80 (Min.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Frequency | 60Hz |
LCDs-Screen.com is a specialty stocking distributor of LG Display LP094WX2-SLA4.
LG Display LP094WX2-SLA4 are new & original stock available at LCDs-Screen.com, same day shipping with free shiping cost.
For the LG Display LP094WX2-SLA4 pdf datasheet or detailed specifications of the LG Display LP094WX2-SLA4 or other LG Display LCDs, please email us, we'll be happy to provide one.
Request a quote from LG Display LP094WX2-SLA4 distributor at LCDs-Screen.com. Email us: [email protected]
LG Display LP094WX2-SLA4 are new & original stock available at LCDs-Screen.com, same day shipping with free shiping cost.
For the LG Display LP094WX2-SLA4 pdf datasheet or detailed specifications of the LG Display LP094WX2-SLA4 or other LG Display LCDs, please email us, we'll be happy to provide one.
Request a quote from LG Display LP094WX2-SLA4 distributor at LCDs-Screen.com. Email us: [email protected]
Related keywords for "LP094WX2-SLA4"
- LG Display LP094WX2-SLA4
- LP094WX2-SLA4 datasheet
- LP094WX2-SLA4 image
- LP094WX2-SLA4 price
- LP094WX2-SLA4 distributor

