LP097X02-SLD6

| Panel Model | LP097X02-SLD6 |
|---|---|
| Panel Brand | LG Display |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,9.7 inch, 1024×768 |
| Panel Type | a-Si TFT-LCD |
| LP097X02-SLD6 Price | Request Price & Lead Time |
| Display Mode | IPS, Normally Black, Transmissive |
| Active Area | 196.608×147.456 mm |
| Surface | |
| Contrast Ratio | |
| Display Colors | 262K (6-bit) |
| Response Time | 35 (Typ.)(Tr+Td) |
| Viewing Angle | |
| Frequency | 60Hz |
| Lamp Type | WLED |
| Signal Interface | LVDS (1 ch, 6-bit) |
| Input Voltage | 3.3V (Typ.) |
LCDs-Screen.com is a specialty stocking distributor of LG Display LP097X02-SLD6.
LG Display LP097X02-SLD6 are new & original stock available at LCDs-Screen.com, same day shipping with free shiping cost.
For the LG Display LP097X02-SLD6 pdf datasheet or detailed specifications of the LG Display LP097X02-SLD6 or other LG Display LCDs, please email us, we'll be happy to provide one.
Request a quote from LG Display LP097X02-SLD6 distributor at LCDs-Screen.com. Email us: [email protected]
LG Display LP097X02-SLD6 are new & original stock available at LCDs-Screen.com, same day shipping with free shiping cost.
For the LG Display LP097X02-SLD6 pdf datasheet or detailed specifications of the LG Display LP097X02-SLD6 or other LG Display LCDs, please email us, we'll be happy to provide one.
Request a quote from LG Display LP097X02-SLD6 distributor at LCDs-Screen.com. Email us: [email protected]
Related keywords for "LP097X02-SLD6"
- LG Display LP097X02-SLD6
- LP097X02-SLD6 datasheet
- LP097X02-SLD6 image
- LP097X02-SLD6 price
- LP097X02-SLD6 distributor

