LP121S5

| Panel Model | LP121S5 |
|---|---|
| Panel Brand | LG.Philips LCD |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,12.1 inch, 800×600 |
| Panel Type | a-Si TFT-LCD |
| LP121S5 Price | Request Price & Lead Time |
| Display Mode | TN, Normally White, Transmissive |
| Active Area | 246×184.5 mm |
| Surface | |
| Contrast Ratio | |
| Display Colors | 262K (6-bit) |
| Response Time | |
| Viewing Angle | |
| Frequency | 60Hz |
| Lamp Type | CCFL |
LCDs-Screen.com is a specialty stocking distributor of LG.Philips LCD LP121S5.
LG.Philips LCD LP121S5 are new & original stock available at LCDs-Screen.com, same day shipping with free shiping cost.
For the LG.Philips LCD LP121S5 pdf datasheet or detailed specifications of the LG.Philips LCD LP121S5 or other LG.Philips LCD LCDs, please email us, we'll be happy to provide one.
Request a quote from LG.Philips LCD LP121S5 distributor at LCDs-Screen.com. Email us: [email protected]
LG.Philips LCD LP121S5 are new & original stock available at LCDs-Screen.com, same day shipping with free shiping cost.
For the LG.Philips LCD LP121S5 pdf datasheet or detailed specifications of the LG.Philips LCD LP121S5 or other LG.Philips LCD LCDs, please email us, we'll be happy to provide one.
Request a quote from LG.Philips LCD LP121S5 distributor at LCDs-Screen.com. Email us: [email protected]
Related keywords for "LP121S5"
- LG.Philips LCD LP121S5
- LP121S5 datasheet
- LP121S5 image
- LP121S5 price
- LP121S5 distributor

