LP133WH1-TLA3

| Panel Model | LP133WH1-TLA3 |
|---|---|
| Panel Brand | LG Display |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,13.3 inch, 1366×768 |
| Panel Type | a-Si TFT-LCD |
| LP133WH1-TLA3 Price | Request Price & Lead Time |
| Display Mode | TN, Normally White, Transmissive |
| Active Area | 293.42×164.97 mm |
| Outline | 307.6×183.1×5.2 mm |
| Shape Style | Wedge (PCBA Bent, Depth ≥5.2mm) |
| Surface | Glare (Haze 0%), Hard coating (3H) |
| Contrast Ratio | 300:1 (Min.) |
| Display Colors | 262K (6-bit) |
| Response Time | 16 (Typ.)(Tr+Td) |
| Viewing Angle | 40/40/10/30 (Min.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Frequency | 60Hz |
| Lamp Type | WLED Embedded (LED Driver) |
| Signal Interface | LVDS (1 ch, 6-bit) , 40 pins |
| Input Voltage | 3.3V (Typ.) |
LCDs-Screen.com is a specialty stocking distributor of LG Display LP133WH1-TLA3.
LG Display LP133WH1-TLA3 are new & original stock available at LCDs-Screen.com, same day shipping with free shiping cost.
For the LG Display LP133WH1-TLA3 pdf datasheet or detailed specifications of the LG Display LP133WH1-TLA3 or other LG Display LCDs, please email us, we'll be happy to provide one.
Request a quote from LG Display LP133WH1-TLA3 distributor at LCDs-Screen.com. Email us: [email protected]
LG Display LP133WH1-TLA3 are new & original stock available at LCDs-Screen.com, same day shipping with free shiping cost.
For the LG Display LP133WH1-TLA3 pdf datasheet or detailed specifications of the LG Display LP133WH1-TLA3 or other LG Display LCDs, please email us, we'll be happy to provide one.
Request a quote from LG Display LP133WH1-TLA3 distributor at LCDs-Screen.com. Email us: [email protected]
Related keywords for "LP133WH1-TLA3"
- LG Display LP133WH1-TLA3
- LP133WH1-TLA3 datasheet
- LP133WH1-TLA3 image
- LP133WH1-TLA3 price
- LP133WH1-TLA3 distributor
