LP133WX1-TLA2

| Panel Model | LP133WX1-TLA2 |
|---|---|
| Panel Brand | LG.Philips LCD |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,13.3 inch, 1280×800 |
| Panel Type | a-Si TFT-LCD |
| LP133WX1-TLA2 Price | Request Price & Lead Time |
| Display Mode | TN, Normally White, Transmissive |
| Active Area | 286.08×178.8 mm |
| Shape Style | Wedge (PCBA Bent, Depth ≥5.2mm) |
| Surface | |
| Contrast Ratio | |
| Display Colors | 262K (6-bit) , CIE1931 45% |
| Response Time | |
| Viewing Angle | 45/45/15/35 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Frequency | 60Hz |
| Lamp Type | 1 pcs CCFL |
| Signal Interface | LVDS (1 ch, 6-bit) |
LCDs-Screen.com is a specialty stocking distributor of LG.Philips LCD LP133WX1-TLA2.
LG.Philips LCD LP133WX1-TLA2 are new & original stock available at LCDs-Screen.com, same day shipping with free shiping cost.
For the LG.Philips LCD LP133WX1-TLA2 pdf datasheet or detailed specifications of the LG.Philips LCD LP133WX1-TLA2 or other LG.Philips LCD LCDs, please email us, we'll be happy to provide one.
Request a quote from LG.Philips LCD LP133WX1-TLA2 distributor at LCDs-Screen.com. Email us: [email protected]
LG.Philips LCD LP133WX1-TLA2 are new & original stock available at LCDs-Screen.com, same day shipping with free shiping cost.
For the LG.Philips LCD LP133WX1-TLA2 pdf datasheet or detailed specifications of the LG.Philips LCD LP133WX1-TLA2 or other LG.Philips LCD LCDs, please email us, we'll be happy to provide one.
Request a quote from LG.Philips LCD LP133WX1-TLA2 distributor at LCDs-Screen.com. Email us: [email protected]
Related keywords for "LP133WX1-TLA2"
- LG.Philips LCD LP133WX1-TLA2
- LP133WX1-TLA2 datasheet
- LP133WX1-TLA2 image
- LP133WX1-TLA2 price
- LP133WX1-TLA2 distributor

