LP141XA-D1MP

| Panel Model | LP141XA-D1MP |
|---|---|
| Panel Brand | LG LCD Inc. |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,14.1 inch, 1024×768 |
| Panel Type | a-Si TFT-LCD |
| LP141XA-D1MP Price | Request Price & Lead Time |
| Display Mode | TN, Normally White, Transmissive |
| Active Area | 285.696×214.272 mm |
| Shape Style | Wedge (PCBA Bent, Depth ≥5.2mm) |
| Surface | |
| Contrast Ratio | |
| Display Colors | 262K (6-bit) |
| Response Time | |
| Viewing Angle | |
| Frequency | 60Hz |
| Lamp Type | 1 pcs CCFL |
| Signal Interface | LVDS (1 ch, 6-bit) |
LCDs-Screen.com is a specialty stocking distributor of LG LCD Inc. LP141XA-D1MP.
LG LCD Inc. LP141XA-D1MP are new & original stock available at LCDs-Screen.com, same day shipping with free shiping cost.
For the LG LCD Inc. LP141XA-D1MP pdf datasheet or detailed specifications of the LG LCD Inc. LP141XA-D1MP or other LG LCD Inc. LCDs, please email us, we'll be happy to provide one.
Request a quote from LG LCD Inc. LP141XA-D1MP distributor at LCDs-Screen.com. Email us: [email protected]
LG LCD Inc. LP141XA-D1MP are new & original stock available at LCDs-Screen.com, same day shipping with free shiping cost.
For the LG LCD Inc. LP141XA-D1MP pdf datasheet or detailed specifications of the LG LCD Inc. LP141XA-D1MP or other LG LCD Inc. LCDs, please email us, we'll be happy to provide one.
Request a quote from LG LCD Inc. LP141XA-D1MP distributor at LCDs-Screen.com. Email us: [email protected]
Related keywords for "LP141XA-D1MP"
- LG LCD Inc. LP141XA-D1MP
- LP141XA-D1MP datasheet
- LP141XA-D1MP image
- LP141XA-D1MP price
- LP141XA-D1MP distributor

