LQ133X1LH5A

| Panel Model | LQ133X1LH5A |
|---|---|
| Panel Brand | SHARP |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,13.3 inch, 1024×768 |
| Panel Type | a-Si TFT-LCD |
| LQ133X1LH5A Price | Request Price & Lead Time |
| Display Mode | Transmissive |
| Active Area | 270.336×202.752 mm |
| Shape Style | Wedge (PCBA Bent, Depth ≥5.2mm) |
| Surface | |
| Contrast Ratio | |
| Display Colors | 262K (6-bit) |
| Response Time | |
| Viewing Angle | |
| Frequency | 60Hz |
| Lamp Type | CCFL |
| Signal Interface | LVDS (1 ch, 6-bit) |
LCDs-Screen.com is a specialty stocking distributor of SHARP LQ133X1LH5A.
SHARP LQ133X1LH5A are new & original stock available at LCDs-Screen.com, same day shipping with free shiping cost.
For the SHARP LQ133X1LH5A pdf datasheet or detailed specifications of the SHARP LQ133X1LH5A or other SHARP LCDs, please email us, we'll be happy to provide one.
Request a quote from SHARP LQ133X1LH5A distributor at LCDs-Screen.com. Email us: [email protected]
SHARP LQ133X1LH5A are new & original stock available at LCDs-Screen.com, same day shipping with free shiping cost.
For the SHARP LQ133X1LH5A pdf datasheet or detailed specifications of the SHARP LQ133X1LH5A or other SHARP LCDs, please email us, we'll be happy to provide one.
Request a quote from SHARP LQ133X1LH5A distributor at LCDs-Screen.com. Email us: [email protected]
Related keywords for "LQ133X1LH5A"
- SHARP LQ133X1LH5A
- LQ133X1LH5A datasheet
- LQ133X1LH5A image
- LQ133X1LH5A price
- LQ133X1LH5A distributor

