LQ156D1JW04

| Panel Model | LQ156D1JW04 |
|---|---|
| Panel Brand | SHARP |
| Descrition | IGZO TFT-LCD ,15.6 inch, 3840×2160 |
| Panel Type | IGZO TFT-LCD |
| LQ156D1JW04 Price | Request Price & Lead Time |
| Display Mode | Normally Black, Transmissive |
| Active Area | 345.6×194.4 mm |
| Outline | 367.98×218.31×3.14 mm |
| Shape Style | Slim (PCBA Flat, Depth ≤3.2mm) |
| Surface | Antiglare, Hard coating (3H) |
| Contrast Ratio | 1000:1 (Typ.) |
| Display Colors | 16.7M (8-bit) , CIE1931 72% |
| Response Time | 25 (Typ.)(Tr+Td) |
| Viewing Angle | 88/88/88/88 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Frequency | 60Hz |
| Lamp Type | WLED Embedded (LED Driver) |
| Signal Interface | eDP (4 Lanes) , 40 pins |
| Input Voltage | 3.3V (Typ.) |
LCDs-Screen.com is a specialty stocking distributor of SHARP LQ156D1JW04.
SHARP LQ156D1JW04 are new & original stock available at LCDs-Screen.com, same day shipping with free shiping cost.
For the SHARP LQ156D1JW04 pdf datasheet or detailed specifications of the SHARP LQ156D1JW04 or other SHARP LCDs, please email us, we'll be happy to provide one.
Request a quote from SHARP LQ156D1JW04 distributor at LCDs-Screen.com. Email us: [email protected]
SHARP LQ156D1JW04 are new & original stock available at LCDs-Screen.com, same day shipping with free shiping cost.
For the SHARP LQ156D1JW04 pdf datasheet or detailed specifications of the SHARP LQ156D1JW04 or other SHARP LCDs, please email us, we'll be happy to provide one.
Request a quote from SHARP LQ156D1JW04 distributor at LCDs-Screen.com. Email us: [email protected]
Related keywords for "LQ156D1JW04"
- SHARP LQ156D1JW04
- LQ156D1JW04 datasheet
- LQ156D1JW04 image
- LQ156D1JW04 price
- LQ156D1JW04 distributor
