LQ315D1JG93

| Panel Model | LQ315D1JG93 |
|---|---|
| Panel Brand | SHARP |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,31.5 inch, 3840×2160 |
| Panel Type | a-Si TFT-LCD |
| LQ315D1JG93 Price | Request Price & Lead Time |
| Display Mode | ASV, Normally Black, Transmissive |
| Active Area | 697.92×392.58 mm |
| Outline | 734.8×430 mm |
| Surface | Antiglare, Hard coating (3H) |
| Contrast Ratio | 1000:1 (Typ.) |
| Display Colors | 1.07B (10-bit) |
| Response Time | |
| Viewing Angle | 89/89/89/89 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Frequency | 60Hz |
| Lamp Type | WLED Without Driver |
| Signal Interface | V-by-One 8 lane , 51 pins |
| Input Voltage | 12.0V (Typ.) |
LCDs-Screen.com is a specialty stocking distributor of SHARP LQ315D1JG93.
SHARP LQ315D1JG93 are new & original stock available at LCDs-Screen.com, same day shipping with free shiping cost.
For the SHARP LQ315D1JG93 pdf datasheet or detailed specifications of the SHARP LQ315D1JG93 or other SHARP LCDs, please email us, we'll be happy to provide one.
Request a quote from SHARP LQ315D1JG93 distributor at LCDs-Screen.com. Email us: [email protected]
SHARP LQ315D1JG93 are new & original stock available at LCDs-Screen.com, same day shipping with free shiping cost.
For the SHARP LQ315D1JG93 pdf datasheet or detailed specifications of the SHARP LQ315D1JG93 or other SHARP LCDs, please email us, we'll be happy to provide one.
Request a quote from SHARP LQ315D1JG93 distributor at LCDs-Screen.com. Email us: [email protected]
Related keywords for "LQ315D1JG93"
- SHARP LQ315D1JG93
- LQ315D1JG93 datasheet
- LQ315D1JG93 image
- LQ315D1JG93 price
- LQ315D1JG93 distributor
