LTM09C362C

| Panel Model | LTM09C362C |
|---|---|
| Panel Brand | TOSHIBA |
| Descrition | LTPS TFT-LCD ,8.9 inch, 1024×600 |
| Panel Type | LTPS TFT-LCD |
| LTM09C362C Price | Request Price & Lead Time |
| Display Mode | TN, Normally White, Transmissive |
| Active Area | 195.072×113.4 mm |
| Surface | |
| Contrast Ratio | |
| Display Colors | 262K (6-bit) |
| Response Time | |
| Viewing Angle | |
| Frequency | 60Hz |
| Lamp Type | 1 pcs CCFL |
| Signal Interface | LVDS (1 ch, 6-bit) |
LCDs-Screen.com is a specialty stocking distributor of TOSHIBA LTM09C362C.
TOSHIBA LTM09C362C are new & original stock available at LCDs-Screen.com, same day shipping with free shiping cost.
For the TOSHIBA LTM09C362C pdf datasheet or detailed specifications of the TOSHIBA LTM09C362C or other TOSHIBA LCDs, please email us, we'll be happy to provide one.
Request a quote from TOSHIBA LTM09C362C distributor at LCDs-Screen.com. Email us: [email protected]
TOSHIBA LTM09C362C are new & original stock available at LCDs-Screen.com, same day shipping with free shiping cost.
For the TOSHIBA LTM09C362C pdf datasheet or detailed specifications of the TOSHIBA LTM09C362C or other TOSHIBA LCDs, please email us, we'll be happy to provide one.
Request a quote from TOSHIBA LTM09C362C distributor at LCDs-Screen.com. Email us: [email protected]
Related keywords for "LTM09C362C"
- TOSHIBA LTM09C362C
- LTM09C362C datasheet
- LTM09C362C image
- LTM09C362C price
- LTM09C362C distributor

