LTM150PL

| Panel Model | LTM150PL |
|---|---|
| Panel Brand | SAMSUNG |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,15.0 inch, 1400×1050 |
| Panel Type | a-Si TFT-LCD |
| LTM150PL Price | Request Price & Lead Time |
| Display Mode | TN, Normally White, Transmissive |
| Active Area | 304.5×228.375 mm |
| Surface | |
| Contrast Ratio | |
| Display Colors | 262K (6-bit) |
| Response Time | |
| Viewing Angle | |
| Frequency | 60Hz |
| Lamp Type | CCFL |
| Signal Interface | LVDS (2 ch, 6-bit) |
LCDs-Screen.com is a specialty stocking distributor of SAMSUNG LTM150PL.
SAMSUNG LTM150PL are new & original stock available at LCDs-Screen.com, same day shipping with free shiping cost.
For the SAMSUNG LTM150PL pdf datasheet or detailed specifications of the SAMSUNG LTM150PL or other SAMSUNG LCDs, please email us, we'll be happy to provide one.
Request a quote from SAMSUNG LTM150PL distributor at LCDs-Screen.com. Email us: [email protected]
SAMSUNG LTM150PL are new & original stock available at LCDs-Screen.com, same day shipping with free shiping cost.
For the SAMSUNG LTM150PL pdf datasheet or detailed specifications of the SAMSUNG LTM150PL or other SAMSUNG LCDs, please email us, we'll be happy to provide one.
Request a quote from SAMSUNG LTM150PL distributor at LCDs-Screen.com. Email us: [email protected]
Related keywords for "LTM150PL"
- SAMSUNG LTM150PL
- LTM150PL datasheet
- LTM150PL image
- LTM150PL price
- LTM150PL distributor

