LTM150XS-L01

| Panel Model | LTM150XS-L01 |
|---|---|
| Panel Brand | SAMSUNG |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,15.0 inch, 1024×768 |
| Panel Type | a-Si TFT-LCD |
| LTM150XS-L01 Price | Request Price & Lead Time |
| Display Mode | TN, Normally White, Transmissive |
| Active Area | 304.1×228.1 mm |
| Outline | 331.3×257.9×16.4 mm |
| Surface | Antiglare (Haze 12%), Hard coating (3H) |
| Contrast Ratio | 300:1 (Typ.) |
| Display Colors | 16.2M (6-bit + FRC) |
| Response Time | 10/35 (Typ.)(Tr/Td) |
| Viewing Angle | 75/75/55/60 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Frequency | 60Hz |
| Lamp Type | 2 pcs CCFL Without Driver |
| Signal Interface | LVDS (1 ch, 8-bit) , 20 pins |
| Input Voltage | 3.3V (Typ.) |
LCDs-Screen.com is a specialty stocking distributor of SAMSUNG LTM150XS-L01.
SAMSUNG LTM150XS-L01 are new & original stock available at LCDs-Screen.com, same day shipping with free shiping cost.
For the SAMSUNG LTM150XS-L01 pdf datasheet or detailed specifications of the SAMSUNG LTM150XS-L01 or other SAMSUNG LCDs, please email us, we'll be happy to provide one.
Request a quote from SAMSUNG LTM150XS-L01 distributor at LCDs-Screen.com. Email us: [email protected]
SAMSUNG LTM150XS-L01 are new & original stock available at LCDs-Screen.com, same day shipping with free shiping cost.
For the SAMSUNG LTM150XS-L01 pdf datasheet or detailed specifications of the SAMSUNG LTM150XS-L01 or other SAMSUNG LCDs, please email us, we'll be happy to provide one.
Request a quote from SAMSUNG LTM150XS-L01 distributor at LCDs-Screen.com. Email us: [email protected]
Related keywords for "LTM150XS-L01"
- SAMSUNG LTM150XS-L01
- LTM150XS-L01 datasheet
- LTM150XS-L01 image
- LTM150XS-L01 price
- LTM150XS-L01 distributor

