LTM200KT03-403

| Panel Model | LTM200KT03-403 |
|---|---|
| Panel Brand | SAMSUNG |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,20.0 inch, 1600×900 |
| Panel Type | a-Si TFT-LCD |
| LTM200KT03-403 Price | Request Price & Lead Time |
| Display Mode | TN, Normally White, Transmissive |
| Active Area | 442.8×249.075 mm |
| Outline | 462.8×272 mm |
| Surface | |
| Contrast Ratio | 1000:1 (Typ.) |
| Display Colors | 16.7M (6-bit + Hi-FRC) |
| Response Time | |
| Viewing Angle | |
| Frequency | 60Hz |
| Lamp Type | 2 pcs CCFL Without Driver |
| Signal Interface | LVDS (2 ch, 8-bit) |
LCDs-Screen.com is a specialty stocking distributor of SAMSUNG LTM200KT03-403.
SAMSUNG LTM200KT03-403 are new & original stock available at LCDs-Screen.com, same day shipping with free shiping cost.
For the SAMSUNG LTM200KT03-403 pdf datasheet or detailed specifications of the SAMSUNG LTM200KT03-403 or other SAMSUNG LCDs, please email us, we'll be happy to provide one.
Request a quote from SAMSUNG LTM200KT03-403 distributor at LCDs-Screen.com. Email us: [email protected]
SAMSUNG LTM200KT03-403 are new & original stock available at LCDs-Screen.com, same day shipping with free shiping cost.
For the SAMSUNG LTM200KT03-403 pdf datasheet or detailed specifications of the SAMSUNG LTM200KT03-403 or other SAMSUNG LCDs, please email us, we'll be happy to provide one.
Request a quote from SAMSUNG LTM200KT03-403 distributor at LCDs-Screen.com. Email us: [email protected]
Related keywords for "LTM200KT03-403"
- SAMSUNG LTM200KT03-403
- LTM200KT03-403 datasheet
- LTM200KT03-403 image
- LTM200KT03-403 price
- LTM200KT03-403 distributor

