LTM220MT05

| Panel Model | LTM220MT05 |
|---|---|
| Panel Brand | SAMSUNG |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,22.0 inch, 1680×1050 |
| Panel Type | a-Si TFT-LCD |
| LTM220MT05 Price | Request Price & Lead Time |
| Display Mode | TN, Normally White, Transmissive |
| Active Area | 473.76×296.1 mm |
| Outline | 493.7×320.1×17 mm |
| Surface | Antiglare (Haze 25%), Hard coating (3H) |
| Contrast Ratio | 1000:1 (Typ.) |
| Display Colors | 16.7M (6-bit + Hi-FRC) , CIE1931 72% |
| Response Time | 5 (Typ.)(Tr+Td) |
| Viewing Angle | 80/80/80/80 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Frequency | 60Hz |
| Lamp Type | 2 pcs CCFL Without Driver |
| Signal Interface | LVDS (2 ch, 8-bit) , 30 pins |
| Input Voltage | 5.0V (Typ.) |
LCDs-Screen.com is a specialty stocking distributor of SAMSUNG LTM220MT05.
SAMSUNG LTM220MT05 are new & original stock available at LCDs-Screen.com, same day shipping with free shiping cost.
For the SAMSUNG LTM220MT05 pdf datasheet or detailed specifications of the SAMSUNG LTM220MT05 or other SAMSUNG LCDs, please email us, we'll be happy to provide one.
Request a quote from SAMSUNG LTM220MT05 distributor at LCDs-Screen.com. Email us: [email protected]
SAMSUNG LTM220MT05 are new & original stock available at LCDs-Screen.com, same day shipping with free shiping cost.
For the SAMSUNG LTM220MT05 pdf datasheet or detailed specifications of the SAMSUNG LTM220MT05 or other SAMSUNG LCDs, please email us, we'll be happy to provide one.
Request a quote from SAMSUNG LTM220MT05 distributor at LCDs-Screen.com. Email us: [email protected]
Related keywords for "LTM220MT05"
- SAMSUNG LTM220MT05
- LTM220MT05 datasheet
- LTM220MT05 image
- LTM220MT05 price
- LTM220MT05 distributor
