LTY320AN03

| Panel Model | LTY320AN03 |
|---|---|
| Panel Brand | SAMSUNG |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,31.5 inch, 1366×768 |
| Panel Type | a-Si TFT-LCD |
| LTY320AN03 Price | Request Price & Lead Time |
| Display Mode | PVA, Normally Black, Transmissive |
| Active Area | 697.685×392.256 mm |
| Outline | 727.6×424 mm |
| Surface | Antiglare (Haze 0.8%), Hard coating (2H) |
| Contrast Ratio | 5000:1 (Typ.) |
| Display Colors | 16.7M (8-bit) , CIE1931 70% |
| Response Time | 8 (Typ.)(G to G) |
| Viewing Angle | 89/89/89/89 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Frequency | 60Hz |
| Lamp Type | 2 strings WLED Without Driver |
| Signal Interface | LVDS (1 ch, 8-bit) , 30 pins |
| Input Voltage | 12.0V (Typ.) |
LCDs-Screen.com is a specialty stocking distributor of SAMSUNG LTY320AN03.
SAMSUNG LTY320AN03 are new & original stock available at LCDs-Screen.com, same day shipping with free shiping cost.
For the SAMSUNG LTY320AN03 pdf datasheet or detailed specifications of the SAMSUNG LTY320AN03 or other SAMSUNG LCDs, please email us, we'll be happy to provide one.
Request a quote from SAMSUNG LTY320AN03 distributor at LCDs-Screen.com. Email us: [email protected]
SAMSUNG LTY320AN03 are new & original stock available at LCDs-Screen.com, same day shipping with free shiping cost.
For the SAMSUNG LTY320AN03 pdf datasheet or detailed specifications of the SAMSUNG LTY320AN03 or other SAMSUNG LCDs, please email us, we'll be happy to provide one.
Request a quote from SAMSUNG LTY320AN03 distributor at LCDs-Screen.com. Email us: [email protected]
Related keywords for "LTY320AN03"
- SAMSUNG LTY320AN03
- LTY320AN03 datasheet
- LTY320AN03 image
- LTY320AN03 price
- LTY320AN03 distributor

