M150X1

| Panel Model | M150X1 |
|---|---|
| Panel Brand | CMO |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,15.0 inch, 1024×768 |
| Panel Type | a-Si TFT-LCD |
| M150X1 Price | Request Price & Lead Time |
| Display Mode | MVA, Normally Black, Transmissive |
| Active Area | 304.1×228.1 mm |
| Outline | 347.3×263.5 mm |
| Surface | |
| Contrast Ratio | 400:1 (Typ.) |
| Display Colors | 262K (6-bit) |
| Response Time | 15/10 (Typ.)(Tr/Td) |
| Viewing Angle | 80/80/80/80 (Min.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Frequency | 60Hz |
| Lamp Type | 4 pcs CCFL Without Driver |
| Signal Interface | TTL (2 ch, 6-bit) , 60 pins |
| Input Voltage | 5.0V (Typ.)(VCC) |
LCDs-Screen.com is a specialty stocking distributor of CMO M150X1.
CMO M150X1 are new & original stock available at LCDs-Screen.com, same day shipping with free shiping cost.
For the CMO M150X1 pdf datasheet or detailed specifications of the CMO M150X1 or other CMO LCDs, please email us, we'll be happy to provide one.
Request a quote from CMO M150X1 distributor at LCDs-Screen.com. Email us: [email protected]
CMO M150X1 are new & original stock available at LCDs-Screen.com, same day shipping with free shiping cost.
For the CMO M150X1 pdf datasheet or detailed specifications of the CMO M150X1 or other CMO LCDs, please email us, we'll be happy to provide one.
Request a quote from CMO M150X1 distributor at LCDs-Screen.com. Email us: [email protected]
Related keywords for "M150X1"
- CMO M150X1
- M150X1 datasheet
- M150X1 image
- M150X1 price
- M150X1 distributor

