M220Z1-L08

| Panel Model | M220Z1-L08 |
|---|---|
| Panel Brand | CMO |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,22.0 inch, 1680×1050 |
| Panel Type | a-Si TFT-LCD |
| M220Z1-L08 Price | Request Price & Lead Time |
| Display Mode | TN, Normally White, Transmissive |
| Active Area | 473.76×296.1 mm |
| Outline | 493.7×320.1 mm |
| Surface | Antiglare (Haze 25%), Hard coating (3H) |
| Contrast Ratio | 1000:1 (Typ.) |
| Display Colors | 16.7M (6-bit + Hi-FRC) |
| Response Time | 1.3/3.7 (Typ.)(Tr/Td); 2 (Typ.)(G to G) |
| Viewing Angle | 85/85/80/80 (Typ.)(CR>10) (L/R/U/D) |
| Frequency | 60Hz |
| Lamp Type | 4 pcs CCFL Without Driver |
| Signal Interface | LVDS (2 ch, 8-bit) , 30 pins |
| Input Voltage | 5.0V (Typ.) |
LCDs-Screen.com is a specialty stocking distributor of CMO M220Z1-L08.
CMO M220Z1-L08 are new & original stock available at LCDs-Screen.com, same day shipping with free shiping cost.
For the CMO M220Z1-L08 pdf datasheet or detailed specifications of the CMO M220Z1-L08 or other CMO LCDs, please email us, we'll be happy to provide one.
Request a quote from CMO M220Z1-L08 distributor at LCDs-Screen.com. Email us: [email protected]
CMO M220Z1-L08 are new & original stock available at LCDs-Screen.com, same day shipping with free shiping cost.
For the CMO M220Z1-L08 pdf datasheet or detailed specifications of the CMO M220Z1-L08 or other CMO LCDs, please email us, we'll be happy to provide one.
Request a quote from CMO M220Z1-L08 distributor at LCDs-Screen.com. Email us: [email protected]
Related keywords for "M220Z1-L08"
- CMO M220Z1-L08
- M220Z1-L08 datasheet
- M220Z1-L08 image
- M220Z1-L08 price
- M220Z1-L08 distributor

