M236H1-L07

| Panel Model | M236H1-L07 |
|---|---|
| Panel Brand | CMO |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,23.6 inch, 1920×1080 |
| Panel Type | a-Si TFT-LCD |
| M236H1-L07 Price | Request Price & Lead Time |
| Display Mode | TN, Normally White, Transmissive |
| Active Area | 521.28×293.22 mm |
| Outline | 544.8×320.5 mm |
| Surface | Antiglare (Haze 25%), Hard coating (3H) |
| Contrast Ratio | 1200:1 (Typ.) |
| Display Colors | 16.7M (6-bit + Hi-FRC) , CIE1931 72% |
| Response Time | 0.7/2.3 (Typ.)(Tr+Td) |
| Viewing Angle | 85/85/80/80 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Frequency | 60Hz |
| Lamp Type | 2 pcs CCFL Without Driver |
| Input Voltage | 5.0V (Typ.) |
LCDs-Screen.com is a specialty stocking distributor of CMO M236H1-L07.
CMO M236H1-L07 are new & original stock available at LCDs-Screen.com, same day shipping with free shiping cost.
For the CMO M236H1-L07 pdf datasheet or detailed specifications of the CMO M236H1-L07 or other CMO LCDs, please email us, we'll be happy to provide one.
Request a quote from CMO M236H1-L07 distributor at LCDs-Screen.com. Email us: [email protected]
CMO M236H1-L07 are new & original stock available at LCDs-Screen.com, same day shipping with free shiping cost.
For the CMO M236H1-L07 pdf datasheet or detailed specifications of the CMO M236H1-L07 or other CMO LCDs, please email us, we'll be happy to provide one.
Request a quote from CMO M236H1-L07 distributor at LCDs-Screen.com. Email us: [email protected]
Related keywords for "M236H1-L07"
- CMO M236H1-L07
- M236H1-L07 datasheet
- M236H1-L07 image
- M236H1-L07 price
- M236H1-L07 distributor
