M300F1-M01

| Panel Model | M300F1-M01 |
|---|---|
| Panel Brand | CMO |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,30.0 inch, 2560×1600 |
| Panel Type | a-Si TFT-LCD |
| M300F1-M01 Price | Request Price & Lead Time |
| Display Mode | Super MVA, Normally Black, Transmissive |
| Active Area | 641.28×400.8 mm |
| Outline | 677.3×436.8 mm |
| Surface | Antiglare (Haze 25%), Hard coating (3H) |
| Contrast Ratio | 1000:1 (Typ.) |
| Display Colors | 16.7M (8-bit) , CIE1931 92% |
| Response Time | 8 (Typ.)(Tr+Td) |
| Viewing Angle | 89/89/89/89 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Frequency | 60Hz |
| Lamp Type | 16 pcs CCFL Embedded (Inverter) |
| Signal Interface | Dual Link TMDS , 45 pins |
| Input Voltage | 18.0V (Typ.) |
LCDs-Screen.com is a specialty stocking distributor of CMO M300F1-M01.
CMO M300F1-M01 are new & original stock available at LCDs-Screen.com, same day shipping with free shiping cost.
For the CMO M300F1-M01 pdf datasheet or detailed specifications of the CMO M300F1-M01 or other CMO LCDs, please email us, we'll be happy to provide one.
Request a quote from CMO M300F1-M01 distributor at LCDs-Screen.com. Email us: [email protected]
CMO M300F1-M01 are new & original stock available at LCDs-Screen.com, same day shipping with free shiping cost.
For the CMO M300F1-M01 pdf datasheet or detailed specifications of the CMO M300F1-M01 or other CMO LCDs, please email us, we'll be happy to provide one.
Request a quote from CMO M300F1-M01 distributor at LCDs-Screen.com. Email us: [email protected]
Related keywords for "M300F1-M01"
- CMO M300F1-M01
- M300F1-M01 datasheet
- M300F1-M01 image
- M300F1-M01 price
- M300F1-M01 distributor

