MD640.400-52

| Panel Model | MD640.400-52 |
|---|---|
| Panel Brand | FINLUX |
| Descrition | EL ,9.1 inch, 640×400 |
| Panel Type | EL |
| MD640.400-52 Price | Request Price & Lead Time |
| Active Area | 195×121.8 mm |
| Outline | 228.5×158.5 mm |
| Surface | |
| Contrast Ratio | |
| Display Colors | Monochrome |
| Viewing Angle | |
| Input Voltage | 5/12V (Typ.)(VCC1/VCC2) |
LCDs-Screen.com is a specialty stocking distributor of FINLUX MD640.400-52.
FINLUX MD640.400-52 are new & original stock available at LCDs-Screen.com, same day shipping with free shiping cost.
For the FINLUX MD640.400-52 pdf datasheet or detailed specifications of the FINLUX MD640.400-52 or other FINLUX LCDs, please email us, we'll be happy to provide one.
Request a quote from FINLUX MD640.400-52 distributor at LCDs-Screen.com. Email us: [email protected]
FINLUX MD640.400-52 are new & original stock available at LCDs-Screen.com, same day shipping with free shiping cost.
For the FINLUX MD640.400-52 pdf datasheet or detailed specifications of the FINLUX MD640.400-52 or other FINLUX LCDs, please email us, we'll be happy to provide one.
Request a quote from FINLUX MD640.400-52 distributor at LCDs-Screen.com. Email us: [email protected]
Related keywords for "MD640.400-52"
- FINLUX MD640.400-52
- MD640.400-52 datasheet
- MD640.400-52 image
- MD640.400-52 price
- MD640.400-52 distributor
