MT150XS01

| Panel Model | MT150XS01 |
|---|---|
| Panel Brand | INNOLUX |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,15.0 inch, 1024×768 |
| Panel Type | a-Si TFT-LCD |
| MT150XS01 Price | Request Price & Lead Time |
| Display Mode | TN, Normally White, Transmissive |
| Active Area | 304.1×228.1 mm |
| Outline | 326×249×10 mm |
| Surface | Antiglare (Haze 12%), Hard coating (3H) |
| Contrast Ratio | 500:1 (Typ.) |
| Display Colors | 262K (6-bit) |
| Response Time | 9/16 (Typ.)(Tr/Td) |
| Viewing Angle | 60/60/40/55 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Frequency | 60Hz |
| Lamp Type | 2 pcs CCFL Without Driver |
| Signal Interface | RSDS (1 Channel) , 50 pins |
| Input Voltage | 3.3V (Typ.) |
LCDs-Screen.com is a specialty stocking distributor of INNOLUX MT150XS01.
INNOLUX MT150XS01 are new & original stock available at LCDs-Screen.com, same day shipping with free shiping cost.
For the INNOLUX MT150XS01 pdf datasheet or detailed specifications of the INNOLUX MT150XS01 or other INNOLUX LCDs, please email us, we'll be happy to provide one.
Request a quote from INNOLUX MT150XS01 distributor at LCDs-Screen.com. Email us: [email protected]
INNOLUX MT150XS01 are new & original stock available at LCDs-Screen.com, same day shipping with free shiping cost.
For the INNOLUX MT150XS01 pdf datasheet or detailed specifications of the INNOLUX MT150XS01 or other INNOLUX LCDs, please email us, we'll be happy to provide one.
Request a quote from INNOLUX MT150XS01 distributor at LCDs-Screen.com. Email us: [email protected]
Related keywords for "MT150XS01"
- INNOLUX MT150XS01
- MT150XS01 datasheet
- MT150XS01 image
- MT150XS01 price
- MT150XS01 distributor

