MXS8484-A

| Panel Model | MXS8484-A |
|---|---|
| Panel Brand | Pioneer |
| Descrition | PM-OLED ,1.3 inch, 128×96 |
| Panel Type | PM-OLED |
| MXS8484-A Price | Request Price & Lead Time |
| Active Area | 25.314×18.987 mm |
| Outline | 30.94×26.54×1.4 mm |
| Surface | |
| Contrast Ratio | 100 : 1 (Min.) |
| Display Colors | Mono(White) (1-bit) |
| Viewing Angle | |
| Driver IC | COG Built-in SSD1327 |
| Signal Interface | SPI , 16 pins |
| Input Voltage | 2.8/13.0V (Typ.)(VCI/VCC) |
LCDs-Screen.com is a specialty stocking distributor of Pioneer MXS8484-A.
Pioneer MXS8484-A are new & original stock available at LCDs-Screen.com, same day shipping with free shiping cost.
For the Pioneer MXS8484-A pdf datasheet or detailed specifications of the Pioneer MXS8484-A or other Pioneer LCDs, please email us, we'll be happy to provide one.
Request a quote from Pioneer MXS8484-A distributor at LCDs-Screen.com. Email us: [email protected]
Pioneer MXS8484-A are new & original stock available at LCDs-Screen.com, same day shipping with free shiping cost.
For the Pioneer MXS8484-A pdf datasheet or detailed specifications of the Pioneer MXS8484-A or other Pioneer LCDs, please email us, we'll be happy to provide one.
Request a quote from Pioneer MXS8484-A distributor at LCDs-Screen.com. Email us: [email protected]
Related keywords for "MXS8484-A"
- Pioneer MXS8484-A
- MXS8484-A datasheet
- MXS8484-A image
- MXS8484-A price
- MXS8484-A distributor

