N097XCE-LB1

| Panel Model | N097XCE-LB1 |
|---|---|
| Panel Brand | CHIMEI INNOLUX |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,9.7 inch, 1024×768 |
| Panel Type | a-Si TFT-LCD |
| N097XCE-LB1 Price | Request Price & Lead Time |
| Display Mode | IPS, Normally Black, Transmissive |
| Active Area | 196.608×147.456 mm |
| Outline | 210.53×166.53×5.82 mm |
| Surface | Glare (Haze 0%) |
| Contrast Ratio | 800:1 (Typ.) |
| Display Colors | 262K (6-bit) , CIE1931 50% |
| Response Time | 13/12 (Typ.)(Tr/Td) |
| Viewing Angle | 85/85/85/85 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Frequency | 60Hz |
| Lamp Type | 6 strings WLED Without Driver |
| Signal Interface | LVDS (1 ch, 6-bit) , 30 pins |
| Input Voltage | 3.3V (Typ.) |
LCDs-Screen.com is a specialty stocking distributor of CHIMEI INNOLUX N097XCE-LB1.
CHIMEI INNOLUX N097XCE-LB1 are new & original stock available at LCDs-Screen.com, same day shipping with free shiping cost.
For the CHIMEI INNOLUX N097XCE-LB1 pdf datasheet or detailed specifications of the CHIMEI INNOLUX N097XCE-LB1 or other CHIMEI INNOLUX LCDs, please email us, we'll be happy to provide one.
Request a quote from CHIMEI INNOLUX N097XCE-LB1 distributor at LCDs-Screen.com. Email us: [email protected]
CHIMEI INNOLUX N097XCE-LB1 are new & original stock available at LCDs-Screen.com, same day shipping with free shiping cost.
For the CHIMEI INNOLUX N097XCE-LB1 pdf datasheet or detailed specifications of the CHIMEI INNOLUX N097XCE-LB1 or other CHIMEI INNOLUX LCDs, please email us, we'll be happy to provide one.
Request a quote from CHIMEI INNOLUX N097XCE-LB1 distributor at LCDs-Screen.com. Email us: [email protected]
Related keywords for "N097XCE-LB1"
- CHIMEI INNOLUX N097XCE-LB1
- N097XCE-LB1 datasheet
- N097XCE-LB1 image
- N097XCE-LB1 price
- N097XCE-LB1 distributor

