N133BGE-E01

| Panel Model | N133BGE-E01 |
|---|---|
| Panel Brand | INNOLUX |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,13.3 inch, 1366×768 |
| Panel Type | a-Si TFT-LCD |
| N133BGE-E01 Price | Request Price & Lead Time |
| Display Mode | TN, Normally White, Transmissive |
| Active Area | 293.42×164.97 mm |
| Shape Style | Wedge (PCBA Bent, Depth ≥5.2mm) |
| Surface | |
| Contrast Ratio | 400:1 (Typ.) |
| Display Colors | 262K (6-bit) |
| Response Time | 8/8 (Typ.)(Tr/Td) |
| Viewing Angle | |
| Frequency | 60Hz |
| Lamp Type | WLED Embedded (LED Driver) |
| Signal Interface | eDP (1 Lane) , 30 pins |
| Input Voltage | 3.3V (Typ.) |
LCDs-Screen.com is a specialty stocking distributor of INNOLUX N133BGE-E01.
INNOLUX N133BGE-E01 are new & original stock available at LCDs-Screen.com, same day shipping with free shiping cost.
For the INNOLUX N133BGE-E01 pdf datasheet or detailed specifications of the INNOLUX N133BGE-E01 or other INNOLUX LCDs, please email us, we'll be happy to provide one.
Request a quote from INNOLUX N133BGE-E01 distributor at LCDs-Screen.com. Email us: [email protected]
INNOLUX N133BGE-E01 are new & original stock available at LCDs-Screen.com, same day shipping with free shiping cost.
For the INNOLUX N133BGE-E01 pdf datasheet or detailed specifications of the INNOLUX N133BGE-E01 or other INNOLUX LCDs, please email us, we'll be happy to provide one.
Request a quote from INNOLUX N133BGE-E01 distributor at LCDs-Screen.com. Email us: [email protected]
Related keywords for "N133BGE-E01"
- INNOLUX N133BGE-E01
- N133BGE-E01 datasheet
- N133BGE-E01 image
- N133BGE-E01 price
- N133BGE-E01 distributor

