N133BGE-L32

| Panel Model | N133BGE-L32 |
|---|---|
| Panel Brand | CHIMEI INNOLUX |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,13.3 inch, 1366×768 |
| Panel Type | a-Si TFT-LCD |
| N133BGE-L32 Price | Request Price & Lead Time |
| Display Mode | TN, Normally White, Transmissive |
| Active Area | 293.42×164.97 mm |
| Surface | |
| Contrast Ratio | 500:1 (Typ.) |
| Display Colors | 262K (6-bit) |
| Response Time | |
| Viewing Angle | |
| Frequency | 60Hz |
| Lamp Type | WLED Embedded (LED Driver) |
| Signal Interface | LVDS (1 ch, 6-bit) |
LCDs-Screen.com is a specialty stocking distributor of CHIMEI INNOLUX N133BGE-L32.
CHIMEI INNOLUX N133BGE-L32 are new & original stock available at LCDs-Screen.com, same day shipping with free shiping cost.
For the CHIMEI INNOLUX N133BGE-L32 pdf datasheet or detailed specifications of the CHIMEI INNOLUX N133BGE-L32 or other CHIMEI INNOLUX LCDs, please email us, we'll be happy to provide one.
Request a quote from CHIMEI INNOLUX N133BGE-L32 distributor at LCDs-Screen.com. Email us: [email protected]
CHIMEI INNOLUX N133BGE-L32 are new & original stock available at LCDs-Screen.com, same day shipping with free shiping cost.
For the CHIMEI INNOLUX N133BGE-L32 pdf datasheet or detailed specifications of the CHIMEI INNOLUX N133BGE-L32 or other CHIMEI INNOLUX LCDs, please email us, we'll be happy to provide one.
Request a quote from CHIMEI INNOLUX N133BGE-L32 distributor at LCDs-Screen.com. Email us: [email protected]
Related keywords for "N133BGE-L32"
- CHIMEI INNOLUX N133BGE-L32
- N133BGE-L32 datasheet
- N133BGE-L32 image
- N133BGE-L32 price
- N133BGE-L32 distributor

