N150U2

| Panel Model | N150U2 |
|---|---|
| Panel Brand | CMO |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,15.0 inch, 1600×1200 |
| Panel Type | a-Si TFT-LCD |
| N150U2 Price | Request Price & Lead Time |
| Display Mode | Transmissive |
| Active Area | 304.8×228.6 mm |
| Shape Style | Wedge (PCBA Bent, Depth ≥5.2mm) |
| Surface | |
| Contrast Ratio | |
| Display Colors | 262K (6-bit) |
| Response Time | |
| Viewing Angle | |
| Frequency | 60Hz |
| Lamp Type | CCFL |
| Signal Interface | LVDS (2 ch, 6-bit) |
LCDs-Screen.com is a specialty stocking distributor of CMO N150U2.
CMO N150U2 are new & original stock available at LCDs-Screen.com, same day shipping with free shiping cost.
For the CMO N150U2 pdf datasheet or detailed specifications of the CMO N150U2 or other CMO LCDs, please email us, we'll be happy to provide one.
Request a quote from CMO N150U2 distributor at LCDs-Screen.com. Email us: [email protected]
CMO N150U2 are new & original stock available at LCDs-Screen.com, same day shipping with free shiping cost.
For the CMO N150U2 pdf datasheet or detailed specifications of the CMO N150U2 or other CMO LCDs, please email us, we'll be happy to provide one.
Request a quote from CMO N150U2 distributor at LCDs-Screen.com. Email us: [email protected]
Related keywords for "N150U2"
- CMO N150U2
- N150U2 datasheet
- N150U2 image
- N150U2 price
- N150U2 distributor

