NL10276AC30-04L

| Panel Model | NL10276AC30-04L |
|---|---|
| Panel Brand | NEC |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,15.0 inch, 1024×768 |
| Panel Type | a-Si TFT-LCD |
| NL10276AC30-04L Price | Request Price & Lead Time |
| Display Mode | TN, Normally White, Transmissive |
| Active Area | 304.128×228.096 mm |
| Outline | 350×265×20.5 mm |
| Surface | Hard coating (3H) |
| Contrast Ratio | 200:1 (Typ.) |
| Display Colors | 262K (6-bit) , CIE1931 40% |
| Response Time | 15/40 (Typ.)(Tr/Td) |
| Viewing Angle | 60/60/40/50 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Lamp Type | 2 pcs CCFL Embedded (Inverter) |
| Signal Interface | Single Link TMDS , 41 pins |
| Input Voltage | 12.0V (Typ.) |
LCDs-Screen.com is a specialty stocking distributor of NEC NL10276AC30-04L.
NEC NL10276AC30-04L are new & original stock available at LCDs-Screen.com, same day shipping with free shiping cost.
For the NEC NL10276AC30-04L pdf datasheet or detailed specifications of the NEC NL10276AC30-04L or other NEC LCDs, please email us, we'll be happy to provide one.
Request a quote from NEC NL10276AC30-04L distributor at LCDs-Screen.com. Email us: [email protected]
NEC NL10276AC30-04L are new & original stock available at LCDs-Screen.com, same day shipping with free shiping cost.
For the NEC NL10276AC30-04L pdf datasheet or detailed specifications of the NEC NL10276AC30-04L or other NEC LCDs, please email us, we'll be happy to provide one.
Request a quote from NEC NL10276AC30-04L distributor at LCDs-Screen.com. Email us: [email protected]
Related keywords for "NL10276AC30-04L"
- NEC NL10276AC30-04L
- NL10276AC30-04L datasheet
- NL10276AC30-04L image
- NL10276AC30-04L price
- NL10276AC30-04L distributor

