NL192120AC25-02

| Panel Model | NL192120AC25-02 |
|---|---|
| Panel Brand | NEC |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,22.5 inch, 1920×1200 |
| Panel Type | a-Si TFT-LCD |
| NL192120AC25-02 Price | Request Price & Lead Time |
| Display Mode | UA-SFT, Normally Black, Transmissive |
| Active Area | 483.84×302.4 mm |
| Outline | 542×362 mm |
| Surface | Antiglare, Hard coating (2H) |
| Contrast Ratio | 800:1 (Typ.) |
| Display Colors | 1.07B (10-bit) , Adobe 97% |
| Response Time | 6/6 (Typ.)(Tr/Td) |
| Viewing Angle | 88/88/88/88 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Frequency | 120Hz |
| Lamp Type | 12 pcs CCFL Embedded (Inverter) |
| Signal Interface | LVDS (4 ch, 10-bit) , 104 pins |
| Input Voltage | 12.0V (Typ.) |
LCDs-Screen.com is a specialty stocking distributor of NEC NL192120AC25-02.
NEC NL192120AC25-02 are new & original stock available at LCDs-Screen.com, same day shipping with free shiping cost.
For the NEC NL192120AC25-02 pdf datasheet or detailed specifications of the NEC NL192120AC25-02 or other NEC LCDs, please email us, we'll be happy to provide one.
Request a quote from NEC NL192120AC25-02 distributor at LCDs-Screen.com. Email us: [email protected]
NEC NL192120AC25-02 are new & original stock available at LCDs-Screen.com, same day shipping with free shiping cost.
For the NEC NL192120AC25-02 pdf datasheet or detailed specifications of the NEC NL192120AC25-02 or other NEC LCDs, please email us, we'll be happy to provide one.
Request a quote from NEC NL192120AC25-02 distributor at LCDs-Screen.com. Email us: [email protected]
Related keywords for "NL192120AC25-02"
- NEC NL192120AC25-02
- NL192120AC25-02 datasheet
- NL192120AC25-02 image
- NL192120AC25-02 price
- NL192120AC25-02 distributor
