NL2432DR22-11B

| Panel Model | NL2432DR22-11B |
|---|---|
| Panel Brand | NEC |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,3.5 inch, 240×320 |
| Panel Type | a-Si TFT-LCD |
| NL2432DR22-11B Price | Request Price & Lead Time |
| Display Mode | TN, Normally White, Reflective |
| Active Area | 53.64×71.52 mm |
| Outline | 66.2×91×4.7 mm |
| Surface | Hard coating (3H) |
| Contrast Ratio | 10/10(Reflective) |
| Display Colors | 262K (6-bit) |
| Response Time | 15/17 (Typ.)(Tr/Td) |
| Viewing Angle | |
| Lamp Type | 2S2P WLED |
| Signal Interface | CMOS (1 ch, 6-bit) , 45 pins |
| Input Voltage | 3.0/5.25/15.0/-15.0V (Typ.)(VCC/VDD/VGON/VGOFF) |
LCDs-Screen.com is a specialty stocking distributor of NEC NL2432DR22-11B.
NEC NL2432DR22-11B are new & original stock available at LCDs-Screen.com, same day shipping with free shiping cost.
For the NEC NL2432DR22-11B pdf datasheet or detailed specifications of the NEC NL2432DR22-11B or other NEC LCDs, please email us, we'll be happy to provide one.
Request a quote from NEC NL2432DR22-11B distributor at LCDs-Screen.com. Email us: [email protected]
NEC NL2432DR22-11B are new & original stock available at LCDs-Screen.com, same day shipping with free shiping cost.
For the NEC NL2432DR22-11B pdf datasheet or detailed specifications of the NEC NL2432DR22-11B or other NEC LCDs, please email us, we'll be happy to provide one.
Request a quote from NEC NL2432DR22-11B distributor at LCDs-Screen.com. Email us: [email protected]
Related keywords for "NL2432DR22-11B"
- NEC NL2432DR22-11B
- NL2432DR22-11B datasheet
- NL2432DR22-11B image
- NL2432DR22-11B price
- NL2432DR22-11B distributor
