NL3224AC35-01

| Panel Model | NL3224AC35-01 |
|---|---|
| Panel Brand | NEC |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,5.5 inch, 320×240 |
| Panel Type | a-Si TFT-LCD |
| NL3224AC35-01 Price | Request Price & Lead Time |
| Display Mode | TN, Normally White, Transmissive |
| Active Area | 111.36×83.52 mm |
| Outline | 134×110 mm |
| Surface | Antiglare |
| Contrast Ratio | 85:1 (Typ.) |
| Display Colors | Full color , CIE1931 50% |
| Response Time | 16/44 (Typ.)(Tr/Td) |
| Viewing Angle | 45/45/30/15 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Frequency | 60Hz |
| Lamp Type | 1 pcs CCFL Embedded (Inverter) |
| Signal Interface | Analog RGB , 30 pins |
| Input Voltage | 9.5V (Typ.) |
LCDs-Screen.com is a specialty stocking distributor of NEC NL3224AC35-01.
NEC NL3224AC35-01 are new & original stock available at LCDs-Screen.com, same day shipping with free shiping cost.
For the NEC NL3224AC35-01 pdf datasheet or detailed specifications of the NEC NL3224AC35-01 or other NEC LCDs, please email us, we'll be happy to provide one.
Request a quote from NEC NL3224AC35-01 distributor at LCDs-Screen.com. Email us: [email protected]
NEC NL3224AC35-01 are new & original stock available at LCDs-Screen.com, same day shipping with free shiping cost.
For the NEC NL3224AC35-01 pdf datasheet or detailed specifications of the NEC NL3224AC35-01 or other NEC LCDs, please email us, we'll be happy to provide one.
Request a quote from NEC NL3224AC35-01 distributor at LCDs-Screen.com. Email us: [email protected]
Related keywords for "NL3224AC35-01"
- NEC NL3224AC35-01
- NL3224AC35-01 datasheet
- NL3224AC35-01 image
- NL3224AC35-01 price
- NL3224AC35-01 distributor
