NL3224BC35-20R

| Panel Model | NL3224BC35-20R |
|---|---|
| Panel Brand | NEC |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,5.5 inch, 320×240 |
| Panel Type | a-Si TFT-LCD |
| NL3224BC35-20R Price | Request Price & Lead Time |
| Display Mode | TN, Normally White, Transmissive |
| Active Area | 111.36×83.52 mm |
| Outline | 134×104.5 mm |
| Surface | |
| Contrast Ratio | |
| Display Colors | 262K (6-bit) |
| Response Time | |
| Viewing Angle | |
| Frequency | 60Hz |
| Lamp Type | 2 pcs CCFL Without Driver |
| Signal Interface | CMOS (1 ch, 6-bit) |
LCDs-Screen.com is a specialty stocking distributor of NEC NL3224BC35-20R.
NEC NL3224BC35-20R are new & original stock available at LCDs-Screen.com, same day shipping with free shiping cost.
For the NEC NL3224BC35-20R pdf datasheet or detailed specifications of the NEC NL3224BC35-20R or other NEC LCDs, please email us, we'll be happy to provide one.
Request a quote from NEC NL3224BC35-20R distributor at LCDs-Screen.com. Email us: [email protected]
NEC NL3224BC35-20R are new & original stock available at LCDs-Screen.com, same day shipping with free shiping cost.
For the NEC NL3224BC35-20R pdf datasheet or detailed specifications of the NEC NL3224BC35-20R or other NEC LCDs, please email us, we'll be happy to provide one.
Request a quote from NEC NL3224BC35-20R distributor at LCDs-Screen.com. Email us: [email protected]
Related keywords for "NL3224BC35-20R"
- NEC NL3224BC35-20R
- NL3224BC35-20R datasheet
- NL3224BC35-20R image
- NL3224BC35-20R price
- NL3224BC35-20R distributor
