NL8048BC24-14NH

| Panel Model | NL8048BC24-14NH |
|---|---|
| Panel Brand | NEC |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,9.0 inch, 800×480 |
| Panel Type | a-Si TFT-LCD |
| NL8048BC24-14NH Price | Request Price & Lead Time |
| Display Mode | UA-SFT, Normally Black, Transmissive |
| Active Area | 196.8×118.08 mm |
| Surface | Anti Fingerprint + Antiglare |
| Contrast Ratio | |
| Display Colors | 262K/16.7M (6-bit / 6-bit + Hi-FRC) |
| Response Time | |
| Viewing Angle | |
| Frequency | 60Hz |
| Lamp Type | WLED |
| Signal Interface | LVDS (1 ch, 6/8-bit) |
| Input Voltage | 3.3V (Typ.) |
LCDs-Screen.com is a specialty stocking distributor of NEC NL8048BC24-14NH.
NEC NL8048BC24-14NH are new & original stock available at LCDs-Screen.com, same day shipping with free shiping cost.
For the NEC NL8048BC24-14NH pdf datasheet or detailed specifications of the NEC NL8048BC24-14NH or other NEC LCDs, please email us, we'll be happy to provide one.
Request a quote from NEC NL8048BC24-14NH distributor at LCDs-Screen.com. Email us: [email protected]
NEC NL8048BC24-14NH are new & original stock available at LCDs-Screen.com, same day shipping with free shiping cost.
For the NEC NL8048BC24-14NH pdf datasheet or detailed specifications of the NEC NL8048BC24-14NH or other NEC LCDs, please email us, we'll be happy to provide one.
Request a quote from NEC NL8048BC24-14NH distributor at LCDs-Screen.com. Email us: [email protected]
Related keywords for "NL8048BC24-14NH"
- NEC NL8048BC24-14NH
- NL8048BC24-14NH datasheet
- NL8048BC24-14NH image
- NL8048BC24-14NH price
- NL8048BC24-14NH distributor
