NV133FHM-N41

| Panel Model | NV133FHM-N41 |
|---|---|
| Panel Brand | BOE |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,13.3 inch, 1920×1080 |
| Panel Type | a-Si TFT-LCD |
| NV133FHM-N41 Price | Request Price & Lead Time |
| Display Mode | ADS, Normally Black, Transmissive |
| Active Area | 293.76×165.24 mm |
| Outline | 305.35×188.45×3 mm |
| Shape Style | Slim (PCBA Flat, Depth ≤3.2mm) |
| Surface | |
| Contrast Ratio | 600:1 (Typ.) |
| Display Colors | 16.7M (8-bit) , CIE1931 45% |
| Response Time | 30 (Typ.)(Tr+Td) |
| Viewing Angle | 80/80/80/80 (Min.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Frequency | 60Hz |
| Lamp Type | 9S4P WLED Embedded (LED Driver) |
| Signal Interface | eDP (2 Lanes) , 30 pins |
| Input Voltage | 3.3V (Typ.) |
LCDs-Screen.com is a specialty stocking distributor of BOE NV133FHM-N41.
BOE NV133FHM-N41 are new & original stock available at LCDs-Screen.com, same day shipping with free shiping cost.
For the BOE NV133FHM-N41 pdf datasheet or detailed specifications of the BOE NV133FHM-N41 or other BOE LCDs, please email us, we'll be happy to provide one.
Request a quote from BOE NV133FHM-N41 distributor at LCDs-Screen.com. Email us: [email protected]
BOE NV133FHM-N41 are new & original stock available at LCDs-Screen.com, same day shipping with free shiping cost.
For the BOE NV133FHM-N41 pdf datasheet or detailed specifications of the BOE NV133FHM-N41 or other BOE LCDs, please email us, we'll be happy to provide one.
Request a quote from BOE NV133FHM-N41 distributor at LCDs-Screen.com. Email us: [email protected]
Related keywords for "NV133FHM-N41"
- BOE NV133FHM-N41
- NV133FHM-N41 datasheet
- NV133FHM-N41 image
- NV133FHM-N41 price
- NV133FHM-N41 distributor

