OEL1M2022-W-E
| Panel Model | OEL1M2022-W-E |
|---|---|
| Panel Brand | TRULY |
| Descrition | PM-OLED ,1.1 inch, 128×128 |
| Panel Type | PM-OLED |
| OEL1M2022-W-E Price | Request Price & Lead Time |
| Active Area | 20.14×20.14 mm |
| Outline | 27×30.1×1.35 mm |
| Surface | |
| Contrast Ratio | 5000 : 1 (Typ.) |
| Display Colors | Mono(White) |
| Viewing Angle | 80/80/80/80 (Min.) (L/R/U/D) |
| Frequency | 105Hz |
| Driver IC | COG Built-in SH107G |
| Signal Interface | CPU , 24 pins |
| Input Voltage | 3.0/11.0V (Typ.)(VDD/VPP) |
LCDs-Screen.com is a specialty stocking distributor of TRULY OEL1M2022-W-E.
TRULY OEL1M2022-W-E are new & original stock available at LCDs-Screen.com, same day shipping with free shiping cost.
For the TRULY OEL1M2022-W-E pdf datasheet or detailed specifications of the TRULY OEL1M2022-W-E or other TRULY LCDs, please email us, we'll be happy to provide one.
Request a quote from TRULY OEL1M2022-W-E distributor at LCDs-Screen.com. Email us: [email protected]
TRULY OEL1M2022-W-E are new & original stock available at LCDs-Screen.com, same day shipping with free shiping cost.
For the TRULY OEL1M2022-W-E pdf datasheet or detailed specifications of the TRULY OEL1M2022-W-E or other TRULY LCDs, please email us, we'll be happy to provide one.
Request a quote from TRULY OEL1M2022-W-E distributor at LCDs-Screen.com. Email us: [email protected]
Related keywords for "OEL1M2022-W-E"
- TRULY OEL1M2022-W-E
- OEL1M2022-W-E datasheet
- OEL1M2022-W-E image
- OEL1M2022-W-E price
- OEL1M2022-W-E distributor

