OEL9M0053-Y-E-V1
| Panel Model | OEL9M0053-Y-E-V1 |
|---|---|
| Panel Brand | TRULY |
| Descrition | PM-OLED ,1.6 inch, 128×64 |
| Panel Type | PM-OLED |
| OEL9M0053-Y-E-V1 Price | Request Price & Lead Time |
| Active Area | 36.45×18.21 mm |
| Outline | 46.83×28.77×2.2 mm |
| Surface | |
| Contrast Ratio | 10000 : 1 (Min.) |
| Display Colors | Grayscale(Y) (4-bit) |
| Viewing Angle | 80/80/80/80 (Min.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Frequency | 100Hz |
| Driver IC | TAB Built-in SSD1325T6R1 |
| Signal Interface | 8-bit 6080/8080 parallel , 18 pins |
| Input Voltage | 3.0/13.0V (Typ.)(VDD/VCC) |
LCDs-Screen.com is a specialty stocking distributor of TRULY OEL9M0053-Y-E-V1.
TRULY OEL9M0053-Y-E-V1 are new & original stock available at LCDs-Screen.com, same day shipping with free shiping cost.
For the TRULY OEL9M0053-Y-E-V1 pdf datasheet or detailed specifications of the TRULY OEL9M0053-Y-E-V1 or other TRULY LCDs, please email us, we'll be happy to provide one.
Request a quote from TRULY OEL9M0053-Y-E-V1 distributor at LCDs-Screen.com. Email us: [email protected]
TRULY OEL9M0053-Y-E-V1 are new & original stock available at LCDs-Screen.com, same day shipping with free shiping cost.
For the TRULY OEL9M0053-Y-E-V1 pdf datasheet or detailed specifications of the TRULY OEL9M0053-Y-E-V1 or other TRULY LCDs, please email us, we'll be happy to provide one.
Request a quote from TRULY OEL9M0053-Y-E-V1 distributor at LCDs-Screen.com. Email us: [email protected]
Related keywords for "OEL9M0053-Y-E-V1"
- TRULY OEL9M0053-Y-E-V1
- OEL9M0053-Y-E-V1 datasheet
- OEL9M0053-Y-E-V1 image
- OEL9M0053-Y-E-V1 price
- OEL9M0053-Y-E-V1 distributor

