OEL9M1004-L4-E
| Panel Model | OEL9M1004-L4-E |
|---|---|
| Panel Brand | TRULY |
| Descrition | PM-OLED ,1.5 inch, 128×128 |
| Panel Type | PM-OLED |
| OEL9M1004-L4-E Price | Request Price & Lead Time |
| Active Area | 27.23×27.23 mm |
| Outline | 35.5×34.6×1.55 mm |
| Surface | |
| Contrast Ratio | 5000 : 1 (Min.) |
| Display Colors | 262K (6-bit) , CIE1931 60% |
| Viewing Angle | 85/85/85/85 (Min.) (L/R/U/D) |
| Frequency | 100Hz |
| Driver IC | COF Built-in SSD1355U8R1 |
| Signal Interface | 8/16/18-bit 6800/8080 parallel, 3/4-wire SPI , 37 pins |
LCDs-Screen.com is a specialty stocking distributor of TRULY OEL9M1004-L4-E.
TRULY OEL9M1004-L4-E are new & original stock available at LCDs-Screen.com, same day shipping with free shiping cost.
For the TRULY OEL9M1004-L4-E pdf datasheet or detailed specifications of the TRULY OEL9M1004-L4-E or other TRULY LCDs, please email us, we'll be happy to provide one.
Request a quote from TRULY OEL9M1004-L4-E distributor at LCDs-Screen.com. Email us: [email protected]
TRULY OEL9M1004-L4-E are new & original stock available at LCDs-Screen.com, same day shipping with free shiping cost.
For the TRULY OEL9M1004-L4-E pdf datasheet or detailed specifications of the TRULY OEL9M1004-L4-E or other TRULY LCDs, please email us, we'll be happy to provide one.
Request a quote from TRULY OEL9M1004-L4-E distributor at LCDs-Screen.com. Email us: [email protected]
Related keywords for "OEL9M1004-L4-E"
- TRULY OEL9M1004-L4-E
- OEL9M1004-L4-E datasheet
- OEL9M1004-L4-E image
- OEL9M1004-L4-E price
- OEL9M1004-L4-E distributor
