PD035QX5
| Panel Model | PD035QX5 |
|---|---|
| Panel Brand | PVI |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,3.5 inch, 320×240 |
| Panel Type | a-Si TFT-LCD |
| PD035QX5 Price | Request Price & Lead Time |
| Display Mode | TN, Normally White, Transmissive |
| Active Area | 70.08×52.56 mm |
| Outline | 75.1×61×1.2 mm |
| Surface | Without Polarizer |
| Contrast Ratio | 500:1 (Typ.) |
| Display Colors | 262K (6-bit) |
| Response Time | 15/25 (Typ.)(Tr/Td) |
| Viewing Angle | 75/75/50/60 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Driver IC | COG Suggest HX8238 |
LCDs-Screen.com is a specialty stocking distributor of PVI PD035QX5.
PVI PD035QX5 are new & original stock available at LCDs-Screen.com, same day shipping with free shiping cost.
For the PVI PD035QX5 pdf datasheet or detailed specifications of the PVI PD035QX5 or other PVI LCDs, please email us, we'll be happy to provide one.
Request a quote from PVI PD035QX5 distributor at LCDs-Screen.com. Email us: [email protected]
PVI PD035QX5 are new & original stock available at LCDs-Screen.com, same day shipping with free shiping cost.
For the PVI PD035QX5 pdf datasheet or detailed specifications of the PVI PD035QX5 or other PVI LCDs, please email us, we'll be happy to provide one.
Request a quote from PVI PD035QX5 distributor at LCDs-Screen.com. Email us: [email protected]
Related keywords for "PD035QX5"
- PVI PD035QX5
- PD035QX5 datasheet
- PD035QX5 image
- PD035QX5 price
- PD035QX5 distributor

