PD064VT4
| Panel Model | PD064VT4 |
|---|---|
| Panel Brand | PVI |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,6.4 inch, 640×480 |
| Panel Type | a-Si TFT-LCD |
| PD064VT4 Price | Request Price & Lead Time |
| Display Mode | TN, Normally White, Transmissive |
| Active Area | 129.6×97.44 mm |
| Outline | 175.4×126.9 mm |
| Surface | Antiglare |
| Contrast Ratio | 400:1 (Typ.) |
| Display Colors | 262K (6-bit) |
| Response Time | 15/25 (Typ.)(Tr/Td) |
| Viewing Angle | 55/55/40/55 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Lamp Type | 2 pcs CCFL Without Driver |
| Signal Interface | TTL (1 ch, 6-bit) , 31 pins |
| Input Voltage | 5.0V (Typ.)(VCC) |
LCDs-Screen.com is a specialty stocking distributor of PVI PD064VT4.
PVI PD064VT4 are new & original stock available at LCDs-Screen.com, same day shipping with free shiping cost.
For the PVI PD064VT4 pdf datasheet or detailed specifications of the PVI PD064VT4 or other PVI LCDs, please email us, we'll be happy to provide one.
Request a quote from PVI PD064VT4 distributor at LCDs-Screen.com. Email us: [email protected]
PVI PD064VT4 are new & original stock available at LCDs-Screen.com, same day shipping with free shiping cost.
For the PVI PD064VT4 pdf datasheet or detailed specifications of the PVI PD064VT4 or other PVI LCDs, please email us, we'll be happy to provide one.
Request a quote from PVI PD064VT4 distributor at LCDs-Screen.com. Email us: [email protected]
Related keywords for "PD064VT4"
- PVI PD064VT4
- PD064VT4 datasheet
- PD064VT4 image
- PD064VT4 price
- PD064VT4 distributor
