PD104VT4
| Panel Model | PD104VT4 |
|---|---|
| Panel Brand | PVI |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,10.4 inch, 640×480 |
| Panel Type | a-Si TFT-LCD |
| PD104VT4 Price | Request Price & Lead Time |
| Display Mode | TN, Normally White, Transmissive |
| Active Area | 211.2×158.4 mm |
| Outline | 221.3×169.5×1.4 mm |
| Surface | Without Polarizer |
| Contrast Ratio | 400:1 (Typ.) |
| Display Colors | 262K (6-bit) |
| Response Time | 15/25 (Typ.)(Tr/Td) |
| Viewing Angle | 45/45/15/40 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Frequency | 60Hz |
| Signal Interface | TTL (1 ch, 6-bit) , 31 pins |
| Input Voltage | 3.3V (Typ.) |
LCDs-Screen.com is a specialty stocking distributor of PVI PD104VT4.
PVI PD104VT4 are new & original stock available at LCDs-Screen.com, same day shipping with free shiping cost.
For the PVI PD104VT4 pdf datasheet or detailed specifications of the PVI PD104VT4 or other PVI LCDs, please email us, we'll be happy to provide one.
Request a quote from PVI PD104VT4 distributor at LCDs-Screen.com. Email us: [email protected]
PVI PD104VT4 are new & original stock available at LCDs-Screen.com, same day shipping with free shiping cost.
For the PVI PD104VT4 pdf datasheet or detailed specifications of the PVI PD104VT4 or other PVI LCDs, please email us, we'll be happy to provide one.
Request a quote from PVI PD104VT4 distributor at LCDs-Screen.com. Email us: [email protected]
Related keywords for "PD104VT4"
- PVI PD104VT4
- PD104VT4 datasheet
- PD104VT4 image
- PD104VT4 price
- PD104VT4 distributor

