PW084XS5
| Panel Model | PW084XS5 |
|---|---|
| Panel Brand | PVI |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,8.4 inch, 480×234 |
| Panel Type | a-Si TFT-LCD |
| PW084XS5 Price | Request Price & Lead Time |
| Display Mode | TN, Normally White, Transmissive |
| Active Area | 185.76×104.6 mm |
| Outline | 199.5×118.9×7.5 mm |
| Surface | Antiglare |
| Contrast Ratio | 350:1 (Typ.) |
| Display Colors | Full color |
| Response Time | 15/25 (Typ.)(Tr/Td) |
| Viewing Angle | 55/55/15/35 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Frequency | 60Hz |
| Lamp Type | 1 pcs CCFL Without Driver |
| Signal Interface | TFT Specific Analog RGB , 30 pins |
| Input Voltage | 5.0/5.0/5.0/17.0/-12.0V (Typ.)(VCC/VDD1VDD2/VGH/VEE) |
LCDs-Screen.com is a specialty stocking distributor of PVI PW084XS5.
PVI PW084XS5 are new & original stock available at LCDs-Screen.com, same day shipping with free shiping cost.
For the PVI PW084XS5 pdf datasheet or detailed specifications of the PVI PW084XS5 or other PVI LCDs, please email us, we'll be happy to provide one.
Request a quote from PVI PW084XS5 distributor at LCDs-Screen.com. Email us: [email protected]
PVI PW084XS5 are new & original stock available at LCDs-Screen.com, same day shipping with free shiping cost.
For the PVI PW084XS5 pdf datasheet or detailed specifications of the PVI PW084XS5 or other PVI LCDs, please email us, we'll be happy to provide one.
Request a quote from PVI PW084XS5 distributor at LCDs-Screen.com. Email us: [email protected]
Related keywords for "PW084XS5"
- PVI PW084XS5
- PW084XS5 datasheet
- PW084XS5 image
- PW084XS5 price
- PW084XS5 distributor

