Q0A411-601

| Panel Model | Q0A411-601 |
|---|---|
| Panel Brand | INNOLUX |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,10.4 inch, 800×600 |
| Panel Type | a-Si TFT-LCD |
| Q0A411-601 Price | Request Price & Lead Time |
| Display Mode | TN, Normally White, Transmissive |
| Active Area | 211.2×158.4 mm |
| Outline | 219.7×169.8 mm |
| Surface | Antiglare |
| Contrast Ratio | 500:1 (Typ.) |
| Display Colors | 16.7M (8-bit) , CIE1931 50% |
| Response Time | 5/15 (Typ.)(Tr/Td) |
| Viewing Angle | 45/45/15/35 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Signal Interface | Parallel RGB (1 ch, 8-bit) , 60 pins |
| Input Voltage | 3.3/12.0V (Typ.)(VCC/AVDD) |
LCDs-Screen.com is a specialty stocking distributor of INNOLUX Q0A411-601.
INNOLUX Q0A411-601 are new & original stock available at LCDs-Screen.com, same day shipping with free shiping cost.
For the INNOLUX Q0A411-601 pdf datasheet or detailed specifications of the INNOLUX Q0A411-601 or other INNOLUX LCDs, please email us, we'll be happy to provide one.
Request a quote from INNOLUX Q0A411-601 distributor at LCDs-Screen.com. Email us: [email protected]
INNOLUX Q0A411-601 are new & original stock available at LCDs-Screen.com, same day shipping with free shiping cost.
For the INNOLUX Q0A411-601 pdf datasheet or detailed specifications of the INNOLUX Q0A411-601 or other INNOLUX LCDs, please email us, we'll be happy to provide one.
Request a quote from INNOLUX Q0A411-601 distributor at LCDs-Screen.com. Email us: [email protected]
Related keywords for "Q0A411-601"
- INNOLUX Q0A411-601
- Q0A411-601 datasheet
- Q0A411-601 image
- Q0A411-601 price
- Q0A411-601 distributor

