QD14FL03

| Panel Model | QD14FL03 |
|---|---|
| Panel Brand | QDI |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,14.1 inch, 1400×1050 |
| Panel Type | a-Si TFT-LCD |
| QD14FL03 Price | Request Price & Lead Time |
| Display Mode | TN, Normally White, Transmissive |
| Outline | 299×228 mm |
| Shape Style | Wedge (PCBA Bent, Depth ≥5.2mm) |
| Surface | |
| Contrast Ratio | 300:1 (Typ.) |
| Display Colors | 262K (6-bit) , CIE1931 52% |
| Response Time | 45 (Typ.)(Tr+Td) |
| Viewing Angle | 55/55/15/35 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Frequency | 60Hz |
| Lamp Type | 1 pcs CCFL |
| Input Voltage | 3.3V (Typ.) |
LCDs-Screen.com is a specialty stocking distributor of QDI QD14FL03.
QDI QD14FL03 are new & original stock available at LCDs-Screen.com, same day shipping with free shiping cost.
For the QDI QD14FL03 pdf datasheet or detailed specifications of the QDI QD14FL03 or other QDI LCDs, please email us, we'll be happy to provide one.
Request a quote from QDI QD14FL03 distributor at LCDs-Screen.com. Email us: [email protected]
QDI QD14FL03 are new & original stock available at LCDs-Screen.com, same day shipping with free shiping cost.
For the QDI QD14FL03 pdf datasheet or detailed specifications of the QDI QD14FL03 or other QDI LCDs, please email us, we'll be happy to provide one.
Request a quote from QDI QD14FL03 distributor at LCDs-Screen.com. Email us: [email protected]
Related keywords for "QD14FL03"
- QDI QD14FL03
- QD14FL03 datasheet
- QD14FL03 image
- QD14FL03 price
- QD14FL03 distributor

