R208RFE-L05

| Panel Model | R208RFE-L05 |
|---|---|
| Panel Brand | INNOLUX |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,20.8 inch, 2048×1536 |
| Panel Type | a-Si TFT-LCD |
| R208RFE-L05 Price | Request Price & Lead Time |
| Display Mode | IPS, Normally Black, Transmissive |
| Active Area | 423.9×318 mm |
| Surface | Antiglare, Hard coating (3H) |
| Contrast Ratio | 1200:1 (Typ.) |
| Display Colors | Grayscale (8-bit) |
| Response Time | |
| Viewing Angle | 85/85/85/85 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Frequency | 60Hz |
| Lamp Type | WLED |
| Input Voltage | 12.0V (Typ.) |
LCDs-Screen.com is a specialty stocking distributor of INNOLUX R208RFE-L05.
INNOLUX R208RFE-L05 are new & original stock available at LCDs-Screen.com, same day shipping with free shiping cost.
For the INNOLUX R208RFE-L05 pdf datasheet or detailed specifications of the INNOLUX R208RFE-L05 or other INNOLUX LCDs, please email us, we'll be happy to provide one.
Request a quote from INNOLUX R208RFE-L05 distributor at LCDs-Screen.com. Email us: [email protected]
INNOLUX R208RFE-L05 are new & original stock available at LCDs-Screen.com, same day shipping with free shiping cost.
For the INNOLUX R208RFE-L05 pdf datasheet or detailed specifications of the INNOLUX R208RFE-L05 or other INNOLUX LCDs, please email us, we'll be happy to provide one.
Request a quote from INNOLUX R208RFE-L05 distributor at LCDs-Screen.com. Email us: [email protected]
Related keywords for "R208RFE-L05"
- INNOLUX R208RFE-L05
- R208RFE-L05 datasheet
- R208RFE-L05 image
- R208RFE-L05 price
- R208RFE-L05 distributor
