RGS15128128WR000

| Panel Model | RGS15128128WR000 |
|---|---|
| Panel Brand | RiTdisplay |
| Descrition | PM-OLED ,1.5 inch, 128×128 |
| Panel Type | PM-OLED |
| RGS15128128WR000 Price | Request Price & Lead Time |
| Active Area | 26.86×26.86 mm |
| Outline | 33.8×36.5×1.51 mm |
| Surface | Antiglare |
| Contrast Ratio | 2000 : 1 (Min.) |
| Display Colors | Mono(White) (1-bit) |
| Viewing Angle | 80/80/80/80 (Min.) (L/R/U/D) |
| Frequency | 105Hz |
| Driver IC | COG Built-in SSD1327 |
| Signal Interface | 8-bit 6800/8080 parallel, SPI, I²C , 25 pins |
| Input Voltage | 15V (Typ.)(VCC) |
LCDs-Screen.com is a specialty stocking distributor of RiTdisplay RGS15128128WR000.
RiTdisplay RGS15128128WR000 are new & original stock available at LCDs-Screen.com, same day shipping with free shiping cost.
For the RiTdisplay RGS15128128WR000 pdf datasheet or detailed specifications of the RiTdisplay RGS15128128WR000 or other RiTdisplay LCDs, please email us, we'll be happy to provide one.
Request a quote from RiTdisplay RGS15128128WR000 distributor at LCDs-Screen.com. Email us: [email protected]
RiTdisplay RGS15128128WR000 are new & original stock available at LCDs-Screen.com, same day shipping with free shiping cost.
For the RiTdisplay RGS15128128WR000 pdf datasheet or detailed specifications of the RiTdisplay RGS15128128WR000 or other RiTdisplay LCDs, please email us, we'll be happy to provide one.
Request a quote from RiTdisplay RGS15128128WR000 distributor at LCDs-Screen.com. Email us: [email protected]
Related keywords for "RGS15128128WR000"
- RiTdisplay RGS15128128WR000
- RGS15128128WR000 datasheet
- RGS15128128WR000 image
- RGS15128128WR000 price
- RGS15128128WR000 distributor
